| Tofan_Marius_1999 a întrebat:

Buna am o problema cu pc-ul. De cateva zile mi se instaleaza o gramada de programe singure in pc, tot felul de scannere, reclame etc. Nu stiti cum pot sa opresc asta?

4 răspunsuri:
| dikaaa a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa reinstalezi Windows-ul sau ce ai tu!
Sau sa gasesti virusii care iti produc astea!
Un sfat, nu te mai uita pe toate site-urile cu filme...

| Tofan_Marius_1999 explică (pentru dikaaa):

Mda. nu a trebuit sa reinstalez nimic. doar mi-am batut un pic capul si am descoperit programul care facea asta..nu era nici un film po*no si doar un simplu joc piratat.

| dikaaa a răspuns (pentru Tofan_Marius_1999):

Ok laughing, macar vei sti pe viitor ce iti va provoca virusii