| iustinprogramatoru12 a întrebat:

Am o problemă cu senetul de la calculator! Tocmai ce mi-am instalat Windows 7 Ultimate pe 32 de biți.Am cumpărat boxe noi, am încercat să instalez driverele, dar nu mă lăsa deoarece erau ultimul model.Am încercat și cu3DP Chip, dar tot nu a mers. Din calculator am încercat toate variantele. Poate fi din BIOS? Dau fundiță pentru cel mai bun răspuns

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

De cand se fac driveri si pentru boxe?

| AlexandruTeodor a răspuns:

Nu au drivere boxele ( LOL ) poate doar utilitare ..problema ta cred ca e ca n-ai placa de sunet instalata. Incearca sa o instalezi cu 3D CHIP sau daca nu, afla modelul cu 3D CHIP si cauta-l pe google. ORI, vezi de la cine ai placa de sunet, du-te la ei pe site si au sigur acolo AUTO DETECT. Succes!

| RazvanCTC a răspuns:

Salut fratica...da-mi add si iti voi explica pe mess aici e mult mai complicat si mi lene sa scriu, id meu ii razvi_lazvi@yahoo.com