| JanaBucov a întrebat:

am o problema cu tastatura, cred ca e din cauza P.C-ului. Sm 5 tastaturi noi si nici-una nu merge. Se aprind beculetele dar degeaba, cred ca e de la setarile P.C-ului din PANOUL DE CONTROL. CINE MA AJUTA SA O REPAR?

2 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna ziua
Ai folosit 5 tastaturi noi?
Pai ce pc ai?
Posibil sa trebuiasca sa configurezi din bios
Sau poate nu e de acolo
Da click dreapta pe my computer xp sau doar Computer pe wista, 7 sau 8 si da la device manager si da unistall la tastatura acolo unde iti arata keyboard
Daca nici asa nu merge, poate ai luat virusi ca sa stii ca sunt virusi care afecteaza direct procesorul
Ce winows ai?
Ai antivirus instalat?
Sper ca am putut sa te ajut
Sa ai o zi frumoasa
Marius

| Eduard619 a răspuns:

Daca iti merge mouse du-te in system restore si da o restabilire de system in ziua in care-ti mergea..si eu am patit si asa am rezolvatwinking