| anonim230 a întrebat:

am o problema cu tastatura de la laptop, am un laptop hp pavilion dv5 si de doua zile nu imi mergea randul din mijloc al tastaturii, am scos tastatura, am curatat-o, tot nu a mers, am cumparat alta, noua, originala, am montat-o, era totu oke, iar acum nu merge diagonala cu W S X si 2. are cineva idee ce poate avea? mersi mult si vreau un raspuns cat mai repede ca innebunesc sa nu mearga

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
N-are legatura cu windowsul, e problema hardware.
Ia gandeste-te ce ai varsat pe el in ultima vreme, de'acolo e buba.
Ai circuitul intrerupt pe undeva, du-te cu el la un service si explica-le exact ce a patit daca il vrei reparat.
Daca stii ca e vina ta nu apela la garantie, nu s-au nascut ieri.
Bafta

| Alka1995 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsul, cam majoritatea problemelor de cazul acestea provin din virusii de windows.

| SorinBahnarianu a răspuns:

Am eu iti dau eu am eu iti dau eu am eu iti dau eu laughing rolling on the floor Scuze uite o idee Intra in Control Panel. Dupa Intra in Controlul tastaturi Si faci acolo ce buton sa mearga din nou Multumesc