| deyutz95 a întrebat:

Buna,am o problema la laptop, cand incerc sa il pornesc se porneste pentru 3-4 secunde si se inchide singur, care este problema?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti apare ceva pe ecran?

| K0sti a răspuns:

S-a stricat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot fi multiple cauze:
-virusi periculosi
-programe prost instalate
-s-a terminat bateria...

| DryIce a răspuns:

Da curent are? poate e pe baterie si s-a terminat.

| blAster85 a răspuns:

Probabil nu se invarte ventilatorul si se incalzeste cpu, si atunci il stinge, da-i cu un aspirator in zona ventilatorului, sau cu aer daca ai compresor(dar finut cu simt nu cu presiune mare)

| AdyAdrian17 a răspuns:

Încearcă să-l bagi la încărcat, poate că numai are baterie. Dacă nu merge, cred că ai aceeaşi problema ca mine. Aşa am şi eu la calculator, dar mi-am luat laptop. Calculatorul stă de vreo 8 luni degeaba. Se poate să se fi stricat o piesă, cum ar fi sursa. Cheamă un om care se pricepe să ţi-l repare, dar s-ar putea să coste mult la laptop. Baftă!