| gabicostil a întrebat:

Buna am o problema la windwos 7 cand stau de ex pe internet imi apar jos in bara langa start ceva iconita care dispare imediat dupa iconita seamana cu cea de la (service) in win 7. dar atunci cand ma joc tot la 1-2 min ma scoate de geaba dupa aia trebuie sa intru iar in joc din cauza la chestea aia ciudata va rog daca stiti cum sa rezolv asta va dau FUNDAAA!

1 răspuns:
| Alexandramaria2002 a răspuns:

Eu iti sugerez sa chemi un specialist. Daca incerci tu sa rezolvi, s-ar putea strica de tot. Ii explici lui situatia si toti vor fi fericiti. happy