| Rebekka97 a întrebat:

Am o problema legata de Google Chrome:nu mai merge! L-am dezinstalat si instalat iar, apoi am facut la fel cu Chrome Canary.La fel.Imi deschide pagina dar imi da "pagina fara titlu" orice as cauta.Ma puteti ajuta va rog? Nu-mi prea place Mozilla sau Explorer.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Google chrome-ul e cel mai de proastă calitate browser de internet cu care am lucrat vreo dată.Nu l-aș folosi nici să mă plătească; crash-uri la greu, viteză tot la fel, și lista continuă. Ceea ce ai făcut cu dezinstalarea/reinstalarea lui se numește muncă aiurea.Nu e suficient, deși în unele situații cică „a mers" dar în realitate trebuia curățat și sistemul de urmele aplicației(registrul, folderele de user, etc), și apoi reinstalat. Încearcă din setări să schimbi pagina de pornire cu cea de google. Dacă nu reușești să îl fentezi așa, atunci dezinstalează aplicația cum trebuie nu ca (și) lumea și totul va funcționa.Succes

1 răspuns:
| IT4Ever a răspuns:

Hm i-ai putea da un system restore la calculator.ce sistem de operare ai?