| TheAnonimBoy a întrebat:

am o problema lemata de jocul Metin2:
Unile versiuni Metin2 United, Metin2 BloodPack, Metin2 Revange nu ma lasa sa ma joc pentru ca imi apare erorea:
The application failled to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application. Ce sa fac sa-mi mearga?

Răspuns Câştigător
| cavaleri a răspuns:

Daca dai fundita iti spun :
1... ai place video mica
2... ai monitoru mic
3... FUnda:X

2 răspunsuri:
| kuroshitsuji a răspuns:

Eu joc Metin2Aztec, hai si tu aici ca e calumea.
Si in legatura cu eroarea: instaleaza-ti Microsoft net framework 4.5 si iti va merge.

| rautacioasa a răspuns:

Scuze mie imi merge metinul united nu-mi trebuie nimica dar prima instalare a mers am jucat cam 3 lui si dupa aia mi s-a sters a trebuit sal descacr iar si a dura cam vreo ora