| fier a întrebat:

Buna,am o problema.Nu imi merge sunetul la calculator in niciun fel.Acuma 3 zile era totul ok,iar astazi,nu mai merge.i-am schimbat placa de sunet, sa vad daca este arsa, dar tot asa face.Iam pus vreo 3 placi de sunet,la toate le-am instalat driverul de sunet,dar tot asa, imi apare ca volumul este la maxim si in bara de start, dar degeaba nu se aude nimic.Am intrat si in bios sa vad daca e activat, si totul e ok, dar sunet deloc. dau funda la cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu-ti merg boxele/castilelaughing?

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

De obicei orice calculator cumparat vine cu cd-ul de la placa de baza, unde iti activeaza toate aplicatiile sale, internet, sunet si alte chestii, daca cumva ai acel cd, incearca sa-l folosesti, poate merge.

| cosmii10 a răspuns:

Instaleaza driverul de sunet iar.