| xDiana a întrebat:

Am o problema,un program imi spune sa dau "allow" pentru a putea porni camera si microfonul,si apare acea fereastra mica de flash player cu setari,problema este ca nu raspunde la click-uri,parca este inghetata, stie cineva de la ce este si cum o rezolv? Ofer funda!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ingheata sau cum? instaleaza flash player, chorme

| xDiana explică (pentru RAY):

Dau click pe "allow" dar nu il primeste, nu raspunde la clickuri deloc, am ultima versiune flash player, ultima versiune de IE, si chrome

| RAY a răspuns (pentru xDiana):

Reinstaleaza totul de la zero, ce camera web ai?

| xDiana explică (pentru RAY):

Le-am dezinstalat si instalat de foarte multe ori, si degeaba... Logitech hd 1080p

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Incearca sa faci altfel: cauta pe net un flash sau un site facut in flash orice, dar sa aiba flash, fara sa ceara camera.

Dai tu right click pe el, mergi la settings si da allow pe camera si pe ce mai vrei tu. Salveaza si inchide pagina aia.

Incearca din nou pe pagina ta.