| Olivia28 a întrebat:

am o problema urgentaa!
Am facut pentru un proiect la scoala o prezentare in Power Point 2010 iar profesoara are Power Point 2003 si nu merge prezentarea mea.
As putea pune prezentarea din PP 2010 in PP 2003 sau 2007?
Daca da, atunci cum?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa fie sanatoasa, sa se lase de prezentari atunci!
Spune-i sa instaleze asta: http://www.epasystems.ro/file-format-converters/
In plus poti sa-l savezi direct in 2003, cu riscul de a pierde anumite chestii din prezentare!

| RaduTN a răspuns:

Salut,nu stiu sigur daca va merge dar salveazati proiectul in format doc, asa poate il v-a putea citii.

| ViatacuLouie a răspuns:

Cauta pe internet terminatia pentru pp 2003 si cand dai save as, dai pe bara aceea si cauti acea terminatie.

| Moddi a răspuns:

Nu poti!
Numai ca profesoara ta sa isi ia PP 2010 sau 2007.
2003 este prea vechi!