| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema uriasa, am scos niste programe ca sa-mi mai fac spatiu-n laptop si din greseala am dezinstalat unul "Hd sound audio" ( ceva de genul, cu un desen albastru ) si acum numai imi merge deloc sunetul la laptop! I don't want to see Imi zice "dispozitiv audio lipsa". Este grav? Va rog dati-mi un program care sa-mi bage la loc sunetul, funda rapid!!

6 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Un program care face asta este Driver Genius Professional (il gasesti full pe net scriind pe google cum se numeste si terminatia t o r r e n t)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e grav descarci driverul lipsa si il instalezi la loc www.drivertoday.com

| Florinel1997 a răspuns:

Nu se poate face totul prin programe
scrie pe google download hd sound audio driver si cauta pe acolo

| Gyganzie a răspuns:

Poi tu ai sters niste programe pentru. ati face loc in Laptop si ai sters driverul audio asa ca nu ti se mai aude pana cand il reinstalezi cauta pe net programul Realtek HD Audio Driver 2.68 descarca-l, s-au vezi pe cdurile Laptopului cu driverele Si instaleaza-l, daca nu te descurci da-mi ID De mess OK? si iti explic pas cu pas.

| anasuperba a răspuns:

Http://download.cnet.com/windows/audio-drivers/ cauta aici programul pentru tipul tau de laptop si windows! Funda?