| anonim_4396 a întrebat:

am o rugaminte: cine ma poate ajuta sa instalez windowsul? Totul merge bine pana instalez driverul placii video, isi ia restart si dupa aia ramane blocat, nu se mai deschide.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu crezi ca asta isi comunica ceva? ori driverul e prost ori placa e dusa

| gelu1970 a răspuns:

In ce mod as putea ajuta sa instalezi windows? cand formatezi nu poti folosi team sau programe similare.
totusi ce configuratie ai?
ce versiune de windows instalezi?
driverul ce instalezi nu cred ca e cel optim pentru configuratia ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum a spus și Gelu, nimeni nu te poate ajuta sa.ți instalezi windowsul...totuși o sa-ti spun ceva.Un prieten a pățit ceva de genul și când a dus calculatorul într un service îi s.a spus ca el avea probleme la mai multe componente. Încearcă sa reinstalezi windowsul, poate ai greșit cv, sau cum a zis Gelu... poate nu bagi driverul care trebuie.

| Mihai_Ungureanu_1973 a răspuns:

Salut am un HP cu procesor i5, 8g de rami, hdd 750 placa video nu este dedicata am instalat mai multe windowsuri si tot la fel mise intampla am luat draiverul de pe saitul oficial

| Mihai_Ungureanu_1973 a răspuns:

SCUZE nu am scris cum trebuie nu am probleme cu windowsul problema este dupa ce instalez windowsul cand vreau sa-i pun draivarul placi video isi ia restart dar nu mai apare imaginea