| Ciubotaru_Andreea_1997 a întrebat:

Am pe tableta un program de editat videoclipuri care se numeste Studio de Film.Eu am editat videoclipul dar acum nu stiu unde sa dau sa salvez videoclipul pe tableta la sectiunea Video ca sa il pot baga pe calculator.Va rog cei care stiti ce trebuie sa fac lasati-mi aici un raspuns.Multumesc!
Dau funda la cel care ma ajuta sa salvez videoclipul...

1 răspuns:
| Pocahontas6 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=URn6hp3yx6U nu stiu daca asta te ajuta. poti sari direct la min 7:25 ...sau cauta ceva unde scrie 'export'...