| anonim_4396 a întrebat:

Buna am pierdut recent un telefon galaxy s5 cum îl pot găsi? Va multumesc

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mult succes in cautari. Fie ca ai fi avut instalat toate aplicatiile de urmarile prin gps, tot nu il gaseai.
Poti spune ca e pierdut pe vezi. Poti insa sa faci o plangere la politie, cine stie, am un prieten caruia i-au gasit telefonul la 2 ani dupa ce l-a pierdut :p.

| Jipa95 a răspuns:

La multi ani, sanatate, drum bun si la gara! Daca nu ai avut grija sa-ti instalezi o aplicatie de urmarire prin gps, norocul celui care ti l-a gasit.