| adeadela87 a întrebat:

Buna am primit un laptop Asus iar eu vreau sa am acces la internet, am bagat cablul de la net si tot nu merge ma puteti ajuta va rog...

Răspuns Câştigător
| Vickyy a răspuns:

Da-mi un add la viki97_2009,sa-mi dai detalii.

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Ai instalat driverele placii de retea? Se afla pe cd-ul primit odata cu laptop-ul.

| CristiUcV a răspuns:

Driverul l-ai instalat? daca nu instaleaza-l daca nu ai cd original cauta driverul pe netwinking

| akka4 a răspuns:

Intri in ControlPanel la internet option si creezi acolo un profil cu usher si password de la internet (sunt trecute in contractul internetului) dai un restart la laptoop si navighezi pe internetwinking