| paulasirbu a întrebat:

am problema cu tastatura...nu merge, i-am scos cablul, l-am bagat la loc dar nimic, e numai un beculet verde aprins. poate sama ajute cineva*

4 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Cum numai unul celelalte le poti aprinde de pe respectiv Num Lock sau Caps Lock sau Scroll Lock la mine asa este nu stiu la tineconfusedconfused

| DenysaDulcika a răspuns:

Am avut si eu problema asta.Prima data am dat restart la comp apoi l-am inchis, nu mai stiu sigur daca a mers dar poti sa incerci, daca nu-ti merge du-te si ia-ti una noua happy

| Alinα a răspuns:

Eu zic sa iti iei una noua deoarece si mie mi s-a intamplat si nu se poate face nimic... happy

| paulasirbu explică:

Acum am scos cablul tastaturii din spate si l=am conectat iar si nu se mai aprinde nici un bec.nu stiu ce sa mai fac,,,,,