| Lyndsey a întrebat:

Am reinstalat windows-ul, dar nu am CD-urile de la PC. Unde pot gasi un driver audio? Multumesc.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Unde se gasesc driverele...la producatorul placii de baza! In functie de modelul placii. Scrie pe ea ce model e, te uiti si vezi. Daca e laptop (ca va e lene sa scrieti ce e), la fel, la producator, in functie de model si sistemul de operare!

| digital7shady a răspuns:

Pai vezi ce placa audio ai, intra pe site-ul fabricantului si descarca softul care corespunde placii tale de sunet.

| ionutzz223 a răspuns:

Buna!
Poftim intra aici:http://www.realtek.com/......sView.aspx
si te uiti pe tabele ce sistem de operare ai si dai download.
Bafta!

| R3c0bA a răspuns:

Downloadeaza driver booster sau 3dpchip.Si eu am facut la fel!