| elydoolshika a întrebat:

Am reinstalat windows(xp) si nu pot instala nici un antivirus,am incercat mai multe,dar degeaba,imi da eroare.
am instalat si Malwarebytes Anti-Malware,dar cand incerc sa dau scanare imi da eroare, spunandu-mi ca "versiunea dv. nu permite scanare". ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ai încercat să rulezi aplicațiile în Windows Xp compatibility?

| darrio2007 a răspuns:

Windowsul tau nu are licenta.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Cel mai probabil nu este bine instalat windowsul pe cd/dvd sau nu este o versiune buna sau compatibila cu calculatorul tau.

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

In primul rand sa fii sigur ca utilizatorul pe care intri are acces de administrator, in al doilea rand intra pe www.ninite.com si incearca sa instalezi de acolo (bifeaza ce iti trebuie inclusiv browsere, antivirus, Adobe Flash Player, etc.)

| noneeeee a răspuns:

Formateaza pc si schimba windowsul.

| albert8 a răspuns:

Scrie pe google AVG download windows xp. funda.