| FetitSa a întrebat:

am router de la romtelecom si am mobil care prinde wlan. cum aflu sau pun userul si parola la wifi? chiar nu ma pricep.

3 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Cauta foaia cu contractul big grin acolo scrie, ce telefon ai? stii sa cauti wlan cu el?

| mykkki a răspuns:

Sunt 2 coduri pe spatele Router-ului.happy succes bagi unul din ele

| Bibiss a răspuns:

Buna, la fel mi s`a intamplat si mie. Dar vezi ca pe spatele la router e un cod de bare luuuuuuuuuuuuuuuung si jos niste numere. Sper ca ti-am fost de ajutor :*!