| Ciufu a întrebat:

Buna!
Am si eu nevoie de putin ajutor!(ATENTIE nu am nevoie de raspunsuri de genu"nu stiu sau nu stiu ce) vreau raspunsuri concrete.
Am si eu un mp4 a mers ce a mers si acum il deschid si astept, astept, astept si nu apare nimic.
Acum cand il conectez la Pc nu cunoaste USB. Si nu stiu ce sa fac
Help.happy.

Răspuns Câştigător
| Eli03 a răspuns:

Asa facea si Mp4 meu. Dar am avut noroc ca inca era in garantie si l-am dus la magazin, dar minune la mine nu mergea, PC nu-l recunostea si la magazin a mers straight face Dar omul acela a constatat ca era defect... asa ca mi-a dat altul.big grin Deci daca si al tau mai e in garantie du-l cat mai repede!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai pus pe el ceva cu virus.Sterge tot si revino la setarile din fabrica.Umbla la setari.

| Daisukee a răspuns:

Asta am patit si eu si cred ca s-a ars memoria de aia nu mai merge am vrut sal repar dar aia ziceau ca nu se baga. acu astept sa-mi iau altu nou... funda?

| Ciufu explică:

Cum sa il resoftez daca nu il vede PC!

| wakee1996 a răspuns:

Salut pai daca vrei sa te ajut baga id meu de mess rus_ionut1996 daca vrei sa te ajut