| alexa a întrebat:

Buna!
Am si eu nevoie de un site de unde pot downloada driverul pentru retea: realtek rtl8201e rtl8103e family pci e fast ethernet nic driver 5.708.1030.2008.Nu am gasit prea multe pe net si nici pe site. uri.sad

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Fa-ti cont pe site-ul www.driverguide.com
E o mare baza de date cu drivere. Ca sa poti descarca un driver iti trebuie cont. Aici am gasit mereu tot ce am cautat si era greu de gasit in alte parti.
Totusi, driverele se descarca in mod normal de pe site-ul producatorului placii de baza, producatorului notebook-ului...

| Aero a răspuns:

@toxiclife, driver-ul placii de retea, nu al placii audio!

http://download.driverguide.com/driver/RTL8101E+8102E/RealTek/d1454980.html

| alexa explică:

Am gresitbig grin...era 8102e in loc de 8201e

| toxiclife a răspuns:

Http://pcdrivers.de/......-2362.html :D funda? sunt si primul;))