| andreyu_6343 a întrebat:

am si eu o intrebare am jocul emergency 4 l-am dezinstalat pentru ca nu-mi mai mergea si vreau sa mi-l instalez din nou si nu ma lasa nu stiu de ce imi apare acest mesaj "Property list expected for handler getProp Script Error.Continue?"vreau sa stiu de ce imi apare acest mesaj si cum pot sa-mi instalez jocul din nou sa pot juca din nou va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| vaduva a răspuns:

Dai asa forum si numele jocului dai insaleaza sau dowload si imeiat iti apare acolo apri sau salveaza tu dai apri cum ar veni tu dai deschide ok: sa dai la numele jocului redenumire si sa scrii asa
20. 23. 23. 23. 344. 45. 2