| roxycutzza a întrebat:

am si eu o intrebare am un telefon Nokia 300 si acesta dupa ce am scos o melodie pe el din laptop a inceput sa imi faca figuri, adica daca vreau sa intru in meniu acesta ma duce la muzica si tot asa am scos cardul crezand ca este de la el poate am luat vreun virus din laptop a inceput sa mearga bine dar dupa 3 zile acesta iar a inceput sa imi faca figuri iar acum numai merge deloc voi nu stiti ce ar putea avea? va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Telefonul tau are sistem de operare propriu ceea ce-l face incompatibil cu windows in aplicatii deci nu poate fi vorba de asta.

singura varianta ar fi ca sa ai deja pe cardul de memorie un virus care sa copiat de pe card in laptop si a inceput sa isi faca de cap