| cosmincola a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:caut un telefon care sa aiba camera secundara, wifi, 3g,..., imi puteti da niste modele de telefoane, dar sa nu depaseasca 800lei

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut Cosmin.Am găsit ceva foarte bun pentru tine în banii ăştia.Alegeţi un model care ţi se potriveşte de pe următorul link, vei beneficia şi de livrare gratuită şi foarte rapidă: http://goo.gl/fM7c4. O zi bună.

1 răspuns:
| lexu32 a răspuns:

SAMSUNG B7722... in jur de 800 de lei depinde de unde il iei

Nokia 5800 XpressMusic

NOKIA N97

NOKIA N95 8GB