| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta: se poate verifica undeva in vreo arhiva a laptop-ului pe ce id-uri te-ai logat in acelasi timp la acel laptop?

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles aici iti apar foldere.iar numele la foldere sunt id-urile care s-au logat pe mess de pe calcu acela

5 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Din pacate sa stii ca nu numai acolo se salveaza.
Se mai salveaza si in registri:
hkcu\software\yahoo\pager\profile
asta ca sa nu mai pun la socoteala fisierele log din folderul messului in care daca cauti ai sa mai gasesti si pe acolo cate ceva

Daca ti-a fost de folos informatia data de mine atunci poate te mai intereseaza si alte lucruri interesante despre calculatoare: http://www.tutorialepc.ro
Nu uita sa dai si un Like daca tot ai ajuns acolo. Merci

| Bybanu a răspuns:

Doar acolo se salveaza...

| lastOne a răspuns:

La Windows 7 gasesti aici C:\Users\ [ username] \AppData\Roaming\Yahoo!\Messenger

| AlexxoDany a răspuns:

Poti sa vezi pe ce id te'ai logat din calculatorul tau...dar nu iti arata si cand...

| AlexxoDany a răspuns:

Nu cred ca te deranjeaza cu nimic daca le ai acolo...aia ii asa o evidenta. dar daca totusi vrei sa le stergi intri in : "My Computer/Local Disck(C)*in cazul meu/Program files/Yahoo/ Messenger/Profiles si poti sa stergi folderele alea de acolo.