| Sabinaa a întrebat:

Am si eu o intrebare: de curand am luat un CD de la magazin si vreau sa-l copii pe calculator dar nu ma lasa. Exista si alta modalitatea de a copia un CD in afara de >Copy-Paste?
Va rog ajutati-ma!
O zi buna!

Răspuns Câştigător
| kleorys a răspuns:

Ceau daca Cd ul este track nu te speria! te ajut! uite este un program se numeste Audio-GOGO de pe pag http://download24.com/audiogogo-windows/fxe6f7-1 poti downloda free! cu acest program le poti converta muzicile si dupa aceea le poti salva in mp3 pe calculator;) mult succes la convertat :)

3 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

Da,poti prin Windows media player chiar daca este audio ( track)

| nikollee92 a răspuns:

Pai probabil Cd este Track si nu merge copiat.

| Sabinaa explică:

Va multumesc pentru raspunsuri dar ma intrebam: la CD-uri cu video cum se face?