| Tokha a întrebat:

BUna.Am si eu o intrebare:eu stiu ca IPhone este de la Apple, dar un prieten imi spune ca este de la Phone.Am avut iPhone si scria pe el ca e facut de la Apple si made in china.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| foreverANDaDAY a răspuns:

Pai multe telefoane sunt facute in china asta nu conteaza si iphone este de la Apple asta-i sigur compania de telefonie phone nu exista...

5 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Dap.
Deci. mai pe scurt nu e Original, exista iPhone la 100 $ ...care seamana FIX ca el... dar nu este la fel de rezistent, bun, camera la fel, nimic din el.
SI la iPhoneul piratat se poate scoate bateria din el afara, o sa vezi ca daca nu poti scoate inseamna ca e original.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm, majoritatea chestiilor (şi cele de firmă) sunt făcute în China deoarece acolo mână de lucru este ieftină şi foarte multă. IPhone este Apple 100%.

| tremurici a răspuns:

Iphone ala cu mar nemushcat etc e de la Phonehappycare e o companie chinezeasca care face copy dupa Iphonehappy
Iphone original est ecel de la APPLE

| Kanpeki a răspuns:

Ciudat thinking IPhone este de la Apple. Sigur. big grin

| IchHabeKeineName a răspuns:

IPhone original Apple.
Daca al tau nu are un mar pe spate inseamna ca e fake. Din cate stiu eu nu e made in china. Spune-i prietenului tau sa se mai intereseze. iPhone e de la Apple.