| geack00 a întrebat:

Buna. Am si eu o intrebare in legatura cu o navigatie pe un golf model px30 versiune android 10,
am dat reset din fabrica si nu mai merge You tube apare ( there was a problem with the server400),iar daca actualizez aplicatia videoclipurile se aud dar nu au imagine ( ecran negru). Iar google chrome merge daca nu fac actualizare, daca fac actualizare se inchide automat si apare eroarea (chrome se opreste incontinuu). Cum as putea rezolva?
Daca se poate raspuns
Multumesc

1 răspuns:
| Alexalex1000 a răspuns:

E proasta navigația cred. Contactează pe cineva care se pricepe cu navigațiile/tablete și te v a rezolva