| gheorghita a întrebat:

stie cineva cam cat ar costa un aparat pentru bronzare organica, cum sunt la saloanele profesionale.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.rowe.ro
Aici gasesti la pret foarte bun si desigur, dupa achizitionare, ai nevoie din cand in cand de..."carburant", care tot de la ei se poate achizitiona.

| Bloondy a răspuns:

Daca ai pe cineva in Spania, aici is intre 300-500.
Eu nu ma bronzez si nu m-am bronzat niciodata dar am vazut in multe locurie tuburi din alea mari urate de la salone de bronzat si cam asa erau toate intre 300 si 500. euro