| lushaly a întrebat:

Am si eu o problema. Cand fac un cd track cu nero sau cu BurnAware, la terminare lui, pe noul cd imi apar track-urile cu dimensiunea de 1 k. In plus in winamp imi apare denumirea melodiei si nu cea de track. Cand bag cd in masina imi da eroare. De ce? Mai ales ca imi zice ca tot cd are 0 bytes free of 0 bytes.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Aici http://videotutorial.ro/......-tutorial/ poti urmari un videoclip. (De la minutul1).
PS: Recomand melodii care inalta mintea si inima catre Dumnezeu.