| musicfan a întrebat:

am si eu o problema cu BS-playerul. Tot incerc sa incarc subtitrarea si nu mi-o arata. am incercat toate metodele posibile. ma poate ajuta cineva? ce sa fac sa mi-o citeasca. de ce nu mi-o citeste?

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Probabil ca subtitrarea nu se potriveste cu filmul - adica daca filmul se cheama asa
ALTITUDE_2010_DVDRIP_XVID_NOIR
subtirarea trebuie sa se numeasca ALTITUDE_2010_DVDRIP_XVID_NOIR.srt
In plus, poate nu ti-o vede pentru ca nu este potrivita pentru frecventa filmului - poate filmul este de 23 de frames/secunda si subtitrarea de 25/s sau de 29/s
Daca filmul este copie DVD / nu ti-o vede decat VLC sau NERO...
Pot fi multe alte probleme, dar astea imi vin in minte momentan, ca m-am izbit si eu de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabis ca subtitrarea nu este buna...Incearca sa descarci alta.Am patit-o si eu si m-am chinuit vreo 2 zile.Pana la urma am descarcat alta si a mers.Mult succes!