| annasvpili a întrebat:

Am si eu o problemabig grine ceva timp incarcatorul laptopului meu cred ca are ceva. Daca il scot din priza sau chiar din laptop, acesta se stinge.Laptopul se descrca dar, foarte greu.In momentul de fata bateria este incarcata 85% insa imi arata ca nu se incarca.Nu stiu ce are... Funda pentru raspunsul salvator!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai din cate vezi alimentatorul nu are nimic. Cand e bagat merge. Nu merge cand il scoti...deci! Problema e acumulatorul!

| Fintommi a răspuns:

Verifica bine mufa, s-ar putea sa fie din cauza asta. Ar trebui sa il duci la cineva ca sa se uite si sa il repare happy daca nu vrei iti poti lua alt incarcator.

| andreeactin2002 a răspuns:

Unchiul meu a avut aceeasi problema. Deci, incarcatorul este stricat sau bateria.
Unchiul meu si-a cumparat alta baterie, dar era de vina incarcatorul. Mufa din capatul incarcatorului ( cea pe care o bagi in laptop, am acum un lapsus ) poate fi de vina.

Nu stiu daca te-am ajutat mult, dar m-am straduit sa-ti raspund. straight face