| Mrt_Georgii_1996 a întrebat:

Am și eu o problemă la pc, nu știu cum dar mi s-a dus intr-o parte ecranul de la pc (mai exact partea stângă unde a dispărut și bara de star) știe careva cum sa il fac iar? A rămas o bara neagră pe partea dreaptă a ecranului

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Scoate toate cablurile din el si vezi carei treaba vezi cum se vade fara pc incearca-l si la alt pc daca e tot asa e dus monitorul incearca si pcul la alt monitor

| Apoka a răspuns:

Pe monitor acolo ai niste butoane gaseste astea 2: < si > adica dreapta si stanga si apesi pe dreapta si gt