| claauudiu a întrebat:

Buna am si eu o problema la yahoo messenger, mi-o fost calculatorul stricat si nu am mai intrat pe mess de vreo 2 saptamani si acum cand incerc sa intru nu ma lasa si imi da problema cu troumbleshoot si am incercat sami schimba parola si tot asa face si nu vreau sa-mi fac alt ID cine ma poate ajuta va rog, dau funda

1 răspuns:
| oOoBrBoOo a răspuns:

Poate e de la reteaua de net dar intra pe www.yahoo.com si dai la mail si vezi daca iti merge daca iti cere sa bagi un cod care til trimite pe tel baga-l sau daca iti cere sati schimbi parola schimbati complet.