| Alexandru_Dragos_1996 a întrebat:

Buna,am si eu o problemahappy una mareehappy a umblat mama al laptop si bineinteles ca a trebuit sa strice ceva, ei bine eu am net prin cablu de la RDS SI MEREU CAND INTRU PE ORICE browser imi apare TENDA. si nu ma lasa sa intru pe nimic, im cere un nume si o parola< dupa care parola de la wireless, ei bine am bagat numele si parola de la RDS dar cancihappy la fel. pe niciun site nu merge sa intru.straight face si am formatat wondowsul si e la fel!

1 răspuns:
| Neluuu a răspuns:

Scoate routerul tenda din priza si baga-l din nou, s-ar putea sa mearga, daca nu trebuie reconfigurat.