| TotEu21 a întrebat:

Am si eu problema.Nu imi apare nimc pe desktop. Ori ce as pune dispare...De la ce o fi?

Răspuns Câştigător
| bogza2 a răspuns:

Dai clik dreapta pe ecran arange ycons by>show deskop items

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Intra-n task manager si vezi daca ruleaza explorer. exe, daca nuh, porneste-lwinking

| Aℓida a răspuns:

Daca apare chestia cu "genuine" adica daca s'au prins ca e piratat
eu am ceva instalat pentru. problema se numeste "RemoveWGA" nu e luat d p net.are 3 patratele in ordine descrescatoare [negru, gri, alb] si un cerc albastru. dau click si imi dispare. :]
Bafta!

| iulvas a răspuns:

Daca ai windows 7 inseamna ca tia expirat si trebuie sa instalezi altulbig grin