| maryus_8595 a întrebat:

Buna am si eu un laptop fujitsu siemens am pe el windows vista si cand incerc sa deschis jocuri mai mari de 1 gb mi se stinge si placa ram e de 1 gb placa video e de 4 gb si nu inteleg ce poate sa aiba ast raspunsuri

7 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Placa video de 4 GB? E cumva laptop de la NASA? verifica corect, si precizeaza si ce model de Fujitsu-Siemens. Problema ar putea fi de la jocuri

| MikeAlexis a răspuns:

Ia zi desteptule modelu laptopului sa ma conving eu ca nu iti trebuie ochelari

| Master1ro a răspuns:

1. Invata punctul(.) si virgula (,).
2. Nu te-ai exprimat corect.

| yoo23 a răspuns:

Placa video de 4gb? cred ca ai incurat cu ramii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este proaspat instalat windowsul? Ai instalat driverele pentru procesor placa baza etc etc? daca nu incearca sa iti reinstalezi windows si/sau sa iti instalezi driverele care leai primit la achizitionarea laptopului daca nu mai ai cd sau l-ai pierdut cautale pe internet le vei gasi sigur baftawinking

| maryus_8595 explică:

Da 4 gb ce va mirati asa mancameati ****winking

| maryus_8595 explică:

Da 4 gb ce va mirati asa mancameati ****