| Geo a întrebat:

Am si eu un stick si nu mai pot sa sterg fisierele din el sau sa adaug altele. Dece? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| tristyboy a răspuns:

Cel mai degraba este prezenta unui fisier virusat, pentru aceasta este nevoie de formatare. In caz ca nu se primeste formatarea, inseamna ca flash card este blocat, pentru aceasta este nevoie de decodare, nu e asa de usor de efectuat aceasta, la efectuarea incorecta, poti pierde flash-ul, deci ar trebui sa-l duci la un specialist in domeniu.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Ar putea fi un virus. Formateaza-l!