| ALEXANDRA a întrebat:

Am telefon Sony Ericsson! Vreau si eu sa stiu daca se pot trimite melodi de pe calculator pe telefon! daca da, cum? Funda+vot! Merci!

Răspuns Câştigător
| Bebitssaa a răspuns:

Buna, se pot, dar iti trebuie un stick care se baga in spatele calculatorului la usb. Acel stick se numeste bluthoot ...nu se scrie asa dar assa se pronunta. FUNDA?

12 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da,daca ai un adaptor bluetooth sau un cablu de date, il conectezi la pc si trimite ce vrei tu de pe unul pe celalalt.

| KiaraHoney a răspuns:

Cu cablul Usbhappy

| Elisa a răspuns:

Prin cablu de date. Dar asta depinde de telefonul pe care il ai ca poate nu permite sa intre cablu de date.

| Anytsa a răspuns:

Ai bluetooth la caluclator?
Sau cablu de date de exemplu?

| OddKidd a răspuns:

Poi poti sa iti cumperi un stick bluetooth si asa poti bineinteles daca are si telefonul bluetooth sa iti trimiti sau prin cablu de date.:*

| elleme a răspuns:

Nu poti decat daca ai laptop si bineinteles bluetooth si am vazut pe net ca se descarca bluetooth-ul gratis si online. Dar te sfatuiesc sa nul descarci ptc sigur au visrusi.
Pa, pa!

| Teuta8941 a răspuns:

Pai in cutia telefonului trebuie sa fie un cd. Instalezi ce e pe el, bagi cablul. Apoi deschizi programul, si dai pe files. Bafta!

| Narcy55 a răspuns:

Depinde daca ai laptop. poti foarte comod sa activezi bluetooth-ul pe ambele si sa incepi transferul...dar daca ai un calculator care nu este portabil...atunci foloseste cablul de date.Cand ai cumparat tefonul trebuia sa aiba in pachet cablul de date si un cd. odata ce conectezi telefonul la calculator prin cablul de date,selecteaza Mode phone si poti incepe transferul(click dreapta pe melodie si selecteaza send to mobile phone sau card F,D,G, H, sau cum iti apare tie acolo)succes:*

| FLORY_9415 a răspuns:

Da.se pot trimite...si eu am tot Sony si mi-am luat bluetooth pentru pc.
si merge bine.ti-l recomand

| PrOxX a răspuns:

Se poate prin bluetooth, care arata ca un stick si trebuie bagat in spate la calculator. Mai poti insa si cu adaptorul de card (insa trebuie sa ai laptop) si mai poti si prin cablu de date. Toate le gasesti la magazine de telefonie tongue Funda?

| marius77_5149 a răspuns:

Pai poti prin cablu de date, poti daca ai blutoth pe calculator si pe telefon si trimiti prin el funda.