| Beatrice3334 a întrebat:

Buna,am un aparat foto Samsung Digimax A40 si vreau sa descarc pozele de pe el.Am incercat o metoda cu cablul de date dar nu a mers...ce mai pot face?
Scuzati categoria.Dau funda :*

2 răspunsuri:
| Crisboss1234 a răspuns:

Daca ai telefon cu card de memorie si aparatul are card de memorie incearca sa muti cardul din aparatul foto in telefon si incearca cu cablul de date. Dar cablul de date sa se potriveasca cu mufa de la telefon. Sper ca te-am ajutat ca asa am facut si eu. Mult noroc!

| ionutz13131 a răspuns:

Daca ai pus pozele pe un card poti incerca cu un adaptor
sau, dc. nu mai incearca cu alte cabluri de date! (dar ai grija sa fie identica mufa care intra in aparat!)