| ZuzzuRo a întrebat:

Buna, am un buget de 150-170 de lei pentru niste periferice. Am nevoie de mouse, tastatura, casti si daca e posibil si un mousepad. Stiu ca nu e un buget foarte mare dar na.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Emilian86 a răspuns:

Un primul rand nu vad care este intrebarea. Am sa banuiesc a fi vorba de sugestii referitoare la un magazin online de unde sa iti achizitionezi respectivele produse. Pentru inceput te-as sfatui sa iei magazinele de la tine din oras la pas si cu siguranta trebuie sa gasesti ceva care sa iti placa. In magazinele online ai avantajul ca ai atat de multe optiuni insa, in cazul tau, esti limitat de bugetul restrans asa ca trebuie sa te incadrezi in el.
Succes