| AndreeaLove10 a întrebat:

Am un card de memorie si de fiecare data cand ii dau format fisierele revin inapoi.Am neaparat nevoie de ajutor!

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Uite aici cum se face:
https://www.youtube.com/watch?v=lEGO27AdENI
Este vorba de o reformatare sdcardului pe pc si dupa il reinserezi pe dispozitiv.

| Zaygon a răspuns:

S-ar putea sa fie uzat cardul. Eu asa am patit cu un micro sd de 8 GB dupa ce am copiat si am sters cantitati mari de informatie de mai multe ori.

| AndreeaLove10 explică (pentru Zaygon):

Poate si de aia.

| AndreeaLove10 explică (pentru Zaygon):

Nu ai mai putut face nimic?

| Zaygon a răspuns (pentru AndreeaLove10):

Nimic. Sta si acuma intr-un colt pe birou cu datele pe el. nu pot sterge nimic de pe el, nu pot adauga nimic pe el. daca e card sd ai grija la butonu de siguranta sa nu fie pe lock.