| Happy a întrebat:

Am un chat si vreau sa fiu dj peun post de radio! As vrea sa-mi recomandai un program cu care sa pot pune muzica si sa fac dedicatii! As vrea sa-l descarc gratuit! Multumesc cel mai bun program va primi fundita

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sam broadcast 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce au mai evoluat tinerii astia, ba parca n-am fi din aceeasi generatie.
Pe vremea mea daca nu stiai sa scrii ramaneai repetent, acum ajungi sa ai posturi de radio, sa fii dj...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa fii dj contacteaza'ma pe id'u liveoptikfm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa fiu dj...cine are nevoie sa dea add la nelly_pyssycutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http;//www.radiotequila.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intereseaza putem vb pe mss, sunt Directorul de pe Radio Timisoara Online(RTMO) www.radiotmonline.wgz.ro ID meu ii ro_gelu_94 daca vrei mai multe detalii poti sa ne suni la nr. de tel al postului si sa ceri o inscriere pe Post, 0758 603 113

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fiu un dj la oricare post de radio pentru contact ionutzu_singurelu_dragutzu

| ciprianadi a răspuns:

Salutare daca cauti dj la un radio non stop intra pe id ciprianadi id meu de messenger radio go are 2 poaturi de manele si de club www.radio-go.tk te asteptama colo

| ciprianadi a răspuns:

Intra pe id ciprianadi si te ajutam avem radio non stop pus pe multe xaturi te astept pe id

| ciprianadi a răspuns:

Intra pe id ciprianadi si poti sa emiti la radioul nostru este non stophappy

| bogdanfermecatorul a răspuns:

Vreu sa fiu dj urgen bogdynus_pav este id meu

| CostyMadrid a răspuns:

Buna am vazut anuntul tau sa stii ca ai nimerit bine eu caut dejay pentru postul meu de radio se numeste FanMusic daca te intereseaza vb pe mess idul meu de contact costybugmafia@yahoo.es Ciao Kiss4you