| iulia2014 a întrebat:

am un document Word in care am niste patratele create cu Shapes pe care imprimanta dintr-odata nu le mai printeaza (intr-o vreme le printa)..ma ajutati va rog sa gasesc cauza? unde trebuie sa modfiic si ce?
in print preview se vad patratelele..multumesc

4 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Tus mai ai?

| iulia2014 explică (pentru Nelu62):

Daa mai am tus..deci, este un fel de act cu nume, domiiliu etc..si la un moment dat sunt niste patratele in care trebuie bifat..tot ce este in documnet iese la printat in afara de acele patratele..cred ca exista undeva o comanda.dar nu stiu...

| Nelu62 a răspuns:

Documentul e salvat si apar patratelele?
Toate au o anumita culoare?
Ce imprimanta ai?

| iulia2014 explică:

Patratelele nu sunt accidental in document..eu le-am inserat..doar ca imprimanta nu le listeaza..listeaza tot ce e in doc in afara de acele patratlele..bata-le norocu