| Ciochina_Petru_1994 a întrebat:

Bună, am un grup pe o retea de socializare care are in jur la 110.000 de utilizaturi, ași vrea sa stiu, cum pot sa fac bani, sau mai bine zis cum sa caut parteneri. Genul asta de chesti bani pentru like, share, vizualizare etc, etc,. Exista vreun specialist care ma poate ajuta. Multumesc my FB Ciochina Petru

1 răspuns:
| CinVasileeee a răspuns:

Daca ai avea un canal de Youtube da mai castigai pana la 30000e pe luna dar pe Facebook e greu, exista profitshare.ro intri acolo vezi ofertele si trebuie sa te vinzi si castigi cateva procente din vanzare! bafta