| r3laxX a întrebat:

Buna,
Am un HDD de 80Gb si ma omoara memoria...
Am mai facut rost tot de un HDD tot de 80 Gb
As vrea sa le conectez cumva pe amandoua pe unu sa am windosul si pe unu restul programelor/ce mai am eu.
Sa fie gen 2 partitii daca se poate.
Am conectat mufa si alimentarea de la al doilea HDD, am pornit Pc-ul si nimic special,
In My Computer nu imi arata cum ca as avea 80Gb in plus sau altceva.

Ce trebuie sa fac sa imi vada si al doilea HDD?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ivanhoe a răspuns:

Uita-te in BIOS daca le vede pe cele doua HDD. daca nu, conecteaza doar al doilea HDDD si vezi cum se comporta PC-ul. Vezi daca il vede in BIOS. Mai vorbim dupa.