| TpuExxxxpert a întrebat:

am un Huawei U8850 Vision si nu mai porneste. S-a oprit dintr-o data cand eram in aplicatia de Browser. Ce pot sa fac sa isi revina? Inafara faptului sa merg la un service.

Răspuns Câştigător
| gocops a răspuns:

Cauta pe site-ul producatorului unde se afla butonul de restart al telefonului(majoriteatea au o gaurica care trebuie impinsa cu un ac) sau pune-l la incarcat si apasa combinatii de butoane cum ar fi back si power, power si home) sau daca nu conecteaza-l la un calculator si apasa din nou combinatii de butoane, asa o sa te duci in safe mode