| Covaci_Darius_1995 a întrebat:

Buna am un iphone 6, si i-am dat resetare din fabrica, totul a fost ok, cand s-a terminat resetarea am vrut sa intru in el, am selectat limba romana, l-am conectat la wi fi si mi-a cerut parola de la contul la icloud, am pus gresit parola de cateva orii si la un moment dat imi aparea asta cand apasam pe " Inainte, sau next " idul dvs Apple a fost dezactivat din motive de securitate. pentru a va activa contul, resetativa parola la appleid.apple.com, dar nu reusesc nici cum sa imi resetez parola, va rog sa ma ajutatii!

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Daca este original si nu ai parola de la icloud iti poti spune pa pa. Daca contul a fost facut de tine, o poti recupera cumva. Altfel... piese de schimb.

| ekkk a răspuns:

Eu te-as ajuta dar nu prea am cum daca nu sunt de fata, ar trebui sa cauti tutoriale sau sa te duci la un gsm sa intrebi
funda?

| 6991Oliver a răspuns:

Amice, hai sa-ti spun direct ce ai patit.Ai luat o teapa cat tine de mare iar in ce priveste parola...ai belit pulla ca nu o sa-i mai dea nimeni de capat vezi, asta se intampla cand cumperi chinezarii...Te rupe tactu.