| Vickyy a întrebat:

Am un laptop fujitsu Siemens esprimo mobile u9200 la care s-a rupt mufa de alimentare. Exista o alta posibilitate de a incarca laptopul fara a folosi mufa aceea?

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Daca mufa s-a desprins din pinii aceea este foarte usor sa o conectezi la loc..Nu vad alta optiune de a incarca laptopul. Sau o poti schimba. Cu o piesa noua evident.

2 răspunsuri:
| Vickyy explică:

Nu e vorba de încărcător, este vorba despre mufa din laptop, care s-a desprins de pe placa de baza

| robytoby a răspuns:

Salutare, trebuie sa cumperi alt alimentator, sau sa-l repari pe cel defect, ramane la alegerea ta.
O zi buna!
http://dorytutoriale.blogspot.ro/